Kursy eTrapez z matematyki cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce wśród studentów oraz maturzystów i uczniów szkół średnich. Są to nagrania video tłumaczące wybrane zagadnienia w sposób prosty, łatwy i jak do kolegi. Do Kursów dołączone są zadania domowe oraz schematy i wzory (zerknij na DARMOWE LEKCJE).

Pojawiła się w Polsce ogromna liczba osób szukających schronienia przed wojną wywołaną atakiem Rosji na Ukrainę. Jednym z wielu wyzwań, przed jakimi stają uczniowie i studenci, a także nauczyciele i wykładowcy, jest bariera językowa. Zwłaszcza jeśli chodzi o naukę matematyki.

W niniejszym wpisie uporządkowaliśmy i przetłumaczyliśmy na język ukraiński wszystkie materiały z naszych Kursów dostępne w formacie PDF.

Znajdziesz tu definicje, schematy oraz wzory stosowane w Planimetrii czy też w dziale Funkcje Szkoła Średnia, ale także wzory na pochodne, do całek, szeregów, ze statystyki czy też ekonometrii.

Powodzenia w nauce!

Krystian, Asia i Ania

——————————————————-

Dlaczego warto skorzystać z Kursów eTrapez?

 • Wieloletnie doświadczenie

  Nie jest tajemnicą, że tworzeniem Kursów z matematyki zajmujemy się od wielu lat. Przez ten czas zdążyliśmy wypracować skuteczne metody nauczania matematyki, co potwierdzają liczne opinie naszych kursantów

 • Pakiety kursów

  Nasze kursy można kupować pojedynczo, ale zdecydowanie korzystniejszą opcją są "Pakiety Kursów", dzięki nim masz pewność, że trafią do Ciebie wszystkie dostępne zagadnienia

 • Dla studentów i uczniów

  Zaczynaliśmy od tworzenia Kursów dla studentów, ale odpowiadając na ciągle powtarzające się pytania o kursy przygotowujące do Matury, zaczęliśmy tworzyć również Kursy dedykowane uczniom szkół średnich.

 • Dostęp do kursów 24/7

  Kupując Kursy eTrapez dostajesz do nich dożywotni dostęp. Dajemy go na dwa sposoby: 1. Jako plik wideo do pobrania na dowolne urządzenie 2. Jako dostęp do platformy Kursów na naszej stronie dostępnej online