fbpx
blog

Granice ciągów, wyciąganie największej potęgi przed nawias (VIDEO)

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Obecnie przygotowuję mój nowy Kurs – będzie to Kurs Granic. Jestem w trakcie montażu Lekcji 3, poświęconej granicom ciągu ze wzorem na liczbę e w wyniku. Powinienem wyrobić się z całością do 1 października – granice nie z pewnością nie wymagają tyle czasu co pochodne z zastosowaniami. Myślę też, że Kurs zmieści się na CD 🙂

W międzyczasie zapraszam do obejrzenia fragmentu Kursu, na którym pokazuję, jak wyciągać przed nawias największą potęgę w bardzo prościutkim przykładzie:

Warto obejrzeć filmik, bo wyciąganie największej potęgi przed nawias to najbardziej podstawowa metoda obliczania granic ciągów 🙂

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Kurs z pewnością godny polecenia, po obejrzeniu kilku kursów stwierdzam, że zostanę z eTrapezem na dłużej! Wszystko wytłumaczone w sposób prosty, zadania domowe zoptymalizowane w taki sposób, że zaczynamy od zadań podstawowych a kończymy na tych trudniejszych.

Konrad

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.