fbpx

Wakacyjna promocja! Wszystkie produkty -25% po założeniu darmowego konta.

blog

Plany na rok akademicki 2016/17 i nowy cennik

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Co do planów “wydawniczych” na nadchodzący rok akademicki 2016/17:

 • Oprócz niedawno wydanego Kursu Relacji i Funkcji, planuję w najbliższym czasie wydzielenie kolejnych materiałów z Kursu Matematyki Dyskretnej, do osobnej sprzedaży w postaci Kursu Logiki. Być może w dalszej przyszłości powstanie jeszcze w tej samej formule Kurs Teorii Mnogości (nad nazwą jeszcze się pomyśli).
 • W tym roku akademickim mamy też zamiar wydać pierwszy Kurs eTrapez którego autorem … nie będzie Krystian Karczyński (!)
 • Dalej dodawał będę kolejne Lekcje do powstającego Kursu Matematyki Dyskretnej
 • W zeszłym roku na Forum Akademii eTrapez pojawiło się 270 Tematów 735 Odpowiedzi i ja uważam to za świetny wynik całego naszego zespołu, który odpowiada na pytania studentów. Tym bardziej, że nie znajdziecie tam dyskusji na 40 stron o ubijaniu kapusty, tylko rozwiązania konkretnych zadań, krok po kroku, od początku, do wyniku. W nadchodzącym roku akademickim na pewno kontynuować będziemy dobrą robotę.
 • Mała reaktywacja na własnym blogu i Youtube

Pozdrawiam i łapcie ile się da ostatki wakacji!

Krystian Karczyński

Bestsellery

Kurs Matura Podstawowa

Szkoła Średnia / Autor: mgr inż. Anna Zalewska

59,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Trygonometria

Szkoła Średnia / Autor: mgr inż. Anna Zalewska

39,00 

Kurs Macierze

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.


 1. Info pisze:

  Bardzo fajna opcja, dzieki tym kursom latwiej jest zdac!

 2. StudentPodyplomowy pisze:

  Uwielbiam Wasze kursy, bez nich byłoby ze mną cienko z niektórych przedmiotów 😀 robicie kawał dobrej roboty 😀 

 3. Przemysław pisze:

  Witam, rozważam zakupienie abonamentu w przyszłym sezonie studenckim/roku szkolnym i chciałbym się dowiedzieć czy na forum otrzymam pomoc w kwestii ekonometrii jeśli będę miał z czymś problemy?

  1. Witam 🙂

   Tak tak, jak najbardziej będziemy w stanie pomóc na Forum Akademii również i w kwestii ekonometrii 🙂 

 4. Paweł pisze:

  Szkoda, że nie ma możliwości zakupu wybranych lekcji(w sytuacji gdy np.rok temu pobrałem kurs matematyki dyskretnej a od tego czasu pojawiły się dodatkowe lekcje;abonament za 149 zł by uzyskać dostęp do 10 plików, troche nie teges …)

 5. student pisze:

  Kurs fundamentów matematycznych pod naukę informatyki wow 🙂 Paradoksalnie przeciętny student informatyki ma wstręt do matematyki, a koniec końców informatyka to matematyka. Kiedyś jeden z profesorów powiedział, że matematyka przydaje się w życiu 🙂

 6. mariuszek pisze:

  Czy w przyszłości są plany na kursy zahaczające o tematykę matematyki w informatyce? W końcu informatyka to spora dawka matematyki. Z tego co widzę kurs matematyki dyskretnej jest cały czas rozwijany, czy oznacza to, że pojawią się w nim materiały, które związane są w/w dziedziną nauki? Algorytmu, struktury danych, automaty i nie wiem co jeszcze może być? Chyba kurs “jak nauczyć się rozwiązywać problemy informatyczno-programistyczne” To byłoby coś 🙂 Fajna sprawa Krystian, że postanowiłeś ożywić kanał na youtube i bloga.

  1. W algorytmy na pewno nie wejdę, ale grafy i algebra boola jest na pewno w zasięgu.

   Pozdrawiam!

 7. Wojciech pisze:

  Rewelacyjny pomysł z tą paczką za 140 złotych 🙂

  1. Arek pisze:

   Ale ten trzeci abonament za 149zł za miesiąc to już trochę zaporowa cena…

  2. Krystian Karczyński pisze:

   Można wykupić tylko na 1 miesiąc i przez ten czas pościągać na twardy dysk potrzebne materiały (w tym te niedostęp\ne w paczce za 139 zł, np. do powstającego Kursu Matematyki Dyskretnej).

   Nie wychodzi więc tak bardzo zaporowo.

  3. Adam pisze:

   Arek, co Ty opowadasza. Za taki zasób wiedzy to powinno z 10x więcej kosztowac

 8. Grzegorz pisze:

  Serce mnie boli bo jeszcze nie zrobiliście i z tego co widzę nie macie w planach kursu z funkcji zespolonych : ciągów i szeregów, granic i ciągłąści, warunków Cauchy-Riemanna, Szeregów taylora i Laurenta, przekształcen Laplacea.

  1. Krystian Karczyński pisze:

   Wszystko przed nami, jak to mówią. ale faktycznie, na przyszły rok akademicki nie planujemy tego…