fbpx

Black Weekend + Cyber Monday! Wszystkie produkty -30%

blog

Kurs Relacje i Funkcje – mój nowy Kurs w sprzedaży. Darmowa Lekcja do iloczynów kartezjańskich (VIDEO).

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


pudelko-strona-produktu

Miło mi powiadomić o moim kolejnym Kursie, poświęconemu tematom relacji i funkcji:

Kurs Relacje i Funkcje

Kurs zawiera 10 Lekcji, 11 godzin nagrań video i prawie 200 przykładów do Zadań Domowych.

Pierwszą Lekcję Kursu udostępniam za darmo:

P.S.1

Cena Kursu to 39 zł, jeśli użyjesz jednak kodu rabatowego:

RELACYJNIE

przy składaniu zamówienia, można zakupić go w cenie promocyjnej: 30 zł. Oferta ta jest ważna tylko do 27 sierpnia tego roku!

P.S.2

Technicznie rzecz biorąc, Kurs ten powstał poprzez wydzielenie części Lekcji Kursu Matematyki Dyskretnej, już dostępnych w ramach Akademii eTrapez. Abonenci Akademii eTrapez, którzy ściągnęli materiały Kursu Matematyki Dyskretnej nie muszą zakupywać go dodatkowo.

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Nigdy nie spotkałem się z tak łopatologicznym (i skutecznym) tłumaczeniem Królowy Nauk. Nie jeden z moich towarzyszy niedoli na polibudzie chwalił te kursy (każdy, który z nich skorzystał). Nie jeden uważa, że za ects powinno się Panu Krystianowi postawić pomnik na kampusie. Kursy ogląda się z wielką przyjemnością gdyż po kilku porażkach nauki z pomocą dydaktyczną z ćwiczeń i wykładów człowiek tracił wiarę w siebie. Jednak po każdej minucie z e-trapezem odzyskuje się wiarę w siebie gdyż wszystko staje się jasne. Polecam!

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.