fbpx
blog

Kurs Logika – mój nowy Kurs w sprzedaży. Pierwsza Lekcja gratis! (VIDEO)

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Jak zawsze z wielką przyjemnością chciałem powiadomić o moim kolejnym, 15-tym już Kursie:

Kurs Logika

Kurs składa się z 8 Lekcji, prawie 9 godzin nagrań, 70 pytań testowych, 201 przykładów do zadań domowych i jednego “bonusowego” artykułu w PDF.

Obejmuje tematycznie klasyczny rachunek zdań, przez tautologie, indukcję i kończy na rachunku predykatów (wraz z tautologiami w tymże).

Kurs powstał przez wydzielenie części materiałów z Kursu Matematyki Dyskretnej. Abonenci Akademii eTrapez, którzy ściągnęli materiały tego Kursu, nie muszą więc dokupywać go dodatkowo.

Cena Kursu to:

39 zł

Kurs jest także dostępny w ramach “paczki” wszystkich Kursów w cenie 139 zł:

Wszystkie Kursy eTrapez (do ściągnięcia)

A także abonamentu Akademii eTrapez:

Akademia eTrapez

Udostępniam też za darmo jego pierwszą Lekcję:

P.S.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Nigdy nie spotkałem się z tak łopatologicznym (i skutecznym) tłumaczeniem Królowy Nauk. Nie jeden z moich towarzyszy niedoli na polibudzie chwalił te kursy (każdy, który z nich skorzystał). Nie jeden uważa, że za ects powinno się Panu Krystianowi postawić pomnik na kampusie. Kursy ogląda się z wielką przyjemnością gdyż po kilku porażkach nauki z pomocą dydaktyczną z ćwiczeń i wykładów człowiek tracił wiarę w siebie. Jednak po każdej minucie z e-trapezem odzyskuje się wiarę w siebie gdyż wszystko staje się jasne. Polecam!

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

 1. Ziomek pisze:

  Co to ostatnio ucichło? Czy ekipa eTrapez nagrywa jakieś kursy? 🙂 Czy istnieje szansa nagrania pojedynczego filmu lub artykuł z danego tematu na prośbę?

  1. Własnie ruszyła sprzedaż nowego Kursu Pana Krystiana – “Zbiory”. Zapraszam! 🙂

   https://blog.etrapez.pl/matematyka-dyskretna/moj-kolejny-kurs-zbiory-juz-gotowy/

    

   Co do nagrania pojedynczego filmiku/artykułu niestety niewielkie są na to szanse.

   Proszę śledzić stronkę Akademii i Bloga – jeśli pojawi się coś nowego, na pewno zostanie tam zamieszczone 🙂

 2. Uczeń :) pisze:

  Witaj! Przygotowuję się do matury rozszerzonej z matematyki. Do ogarnięcia został rachunek różniczkowy (zakres maturalny). Który kurs polecasz do przerobienia, aby dobrze zrozumieć to zagadnienie?

  1. Kursy eTrapez skierowane są głownie do studentów, ale oczywiście wybrane zagadnienia pomocne są dla maturzysty z rozszerzeniem.

   Jeśli potrzebujesz opanować temat rachunku różniczkowego, polecam na pewno Kurs Pochodne (Lekcja 2, częściowo 3, także lekcje 4, 5 oraz 7).

   https://etrapez.pl/produkt/kurs-pochodne-i-badanie-przebiegu-zmiennosci-funkcji/

   Wspomnę od razu, że z innych zagadnień pomocne będą np. wybrane lekcje z Kursu Granice (lekcje nr 1,2 8 na pewno) oraz z Kursu Prawdopodobieństwo (na pewno lekcja 1, ale tez i 2,3,4).

   Powodzenia na maturze 🙂

 3. Zbyszek pisze:

  Kiedyś to będzie już fajrant 🙂

 4. Karolina pisze:

  WitamCzy w najbliższej przyszłości planuje Pan kurs związany stricte z kombinatoryką? Mam tu na myśli funkcje tworzące, Zasadę Szufladkowania Dirichleta, równania rekurencyjne itp. Myślę, że wśród matematyków i  informatyków znajdzie Pan rynek zbytu bo wiem, że wiele studentów ma z tym problem 🙂 pozdrawiam

  1. Witam, w najbliższym czasie nie.

   Ale na pewno te tematy kiedyś się pojawią i dołączę je do Kursu Matematyki Dyskretnej.

 5. Krzychu pisze:

  Witam, czy zamierza Pan zrobić w niedalekiej przyszłości kurs z ALGEBRY ABSTRAKCYJNEJ? Jest to przedmiot na PP na wielu kierunkach, więc myślę, że miałby Pan zbycie na ten kurs, sam byłbym chętny. Pozdrawiam

  1. Dzień dobry, nie, niestety, w najbliższym czasie nie.