Plany na rok akademicki 2016/17 i nowy cennik
Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez.
Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.
Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.
Co do planów “wydawniczych” na nadchodzący rok akademicki 2016/17:
- Oprócz niedawno wydanego Kursu Relacji i Funkcji, planuję w najbliższym czasie wydzielenie kolejnych materiałów z Kursu Matematyki Dyskretnej, do osobnej sprzedaży w postaci Kursu Logiki. Być może w dalszej przyszłości powstanie jeszcze w tej samej formule Kurs Teorii Mnogości (nad nazwą jeszcze się pomyśli).
- W tym roku akademickim mamy też zamiar wydać pierwszy Kurs eTrapez którego autorem … nie będzie Krystian Karczyński (!)
- Dalej dodawał będę kolejne Lekcje do powstającego Kursu Matematyki Dyskretnej
- W zeszłym roku na Forum Akademii eTrapez pojawiło się 270 Tematów i 735 Odpowiedzi i ja uważam to za świetny wynik całego naszego zespołu, który odpowiada na pytania studentów. Tym bardziej, że nie znajdziecie tam dyskusji na 40 stron o ubijaniu kapusty, tylko rozwiązania konkretnych zadań, krok po kroku, od początku, do wyniku. W nadchodzącym roku akademickim na pewno kontynuować będziemy dobrą robotę.
- Mała reaktywacja na własnym blogu i Youtube
Pozdrawiam i łapcie ile się da ostatki wakacji!
Krystian Karczyński
Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?
Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.
Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.
Bardzo fajna opcja, dzieki tym kursom latwiej jest zdac!
Uwielbiam Wasze kursy, bez nich byłoby ze mną cienko z niektórych przedmiotów 😀 robicie kawał dobrej roboty 😀
Witam, rozważam zakupienie abonamentu w przyszłym sezonie studenckim/roku szkolnym i chciałbym się dowiedzieć czy na forum otrzymam pomoc w kwestii ekonometrii jeśli będę miał z czymś problemy?
Witam 🙂
Tak tak, jak najbardziej będziemy w stanie pomóc na Forum Akademii również i w kwestii ekonometrii 🙂
Szkoda, że nie ma możliwości zakupu wybranych lekcji(w sytuacji gdy np.rok temu pobrałem kurs matematyki dyskretnej a od tego czasu pojawiły się dodatkowe lekcje;abonament za 149 zł by uzyskać dostęp do 10 plików, troche nie teges …)
Kurs fundamentów matematycznych pod naukę informatyki wow 🙂 Paradoksalnie przeciętny student informatyki ma wstręt do matematyki, a koniec końców informatyka to matematyka. Kiedyś jeden z profesorów powiedział, że matematyka przydaje się w życiu 🙂
Czy w przyszłości są plany na kursy zahaczające o tematykę matematyki w informatyce? W końcu informatyka to spora dawka matematyki. Z tego co widzę kurs matematyki dyskretnej jest cały czas rozwijany, czy oznacza to, że pojawią się w nim materiały, które związane są w/w dziedziną nauki? Algorytmu, struktury danych, automaty i nie wiem co jeszcze może być? Chyba kurs “jak nauczyć się rozwiązywać problemy informatyczno-programistyczne” To byłoby coś 🙂 Fajna sprawa Krystian, że postanowiłeś ożywić kanał na youtube i bloga.
W algorytmy na pewno nie wejdę, ale grafy i algebra boola jest na pewno w zasięgu.
Pozdrawiam!
Rewelacyjny pomysł z tą paczką za 140 złotych 🙂
Ale ten trzeci abonament za 149zł za miesiąc to już trochę zaporowa cena…
Można wykupić tylko na 1 miesiąc i przez ten czas pościągać na twardy dysk potrzebne materiały (w tym te niedostęp\ne w paczce za 139 zł, np. do powstającego Kursu Matematyki Dyskretnej).
Nie wychodzi więc tak bardzo zaporowo.
Arek, co Ty opowadasza. Za taki zasób wiedzy to powinno z 10x więcej kosztowac
Serce mnie boli bo jeszcze nie zrobiliście i z tego co widzę nie macie w planach kursu z funkcji zespolonych : ciągów i szeregów, granic i ciągłąści, warunków Cauchy-Riemanna, Szeregów taylora i Laurenta, przekształcen Laplacea.
Wszystko przed nami, jak to mówią. ale faktycznie, na przyszły rok akademicki nie planujemy tego…