fbpx
blog

Mój kolejny Kurs Zbiory już gotowy – pierwsza Lekcja za darmo! (VIDEO)

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Przed chwilą udostępniłem do sprzedaży mój 16 z kolei nakręcony Kurs dla studentów. Jest to:

Kurs Zbiory

Kurs składa się z 5 Lekcji, ponad 7 godzin nagrań, 50 przykładów testowych i 170 przykładów do samodzielnego rozwiązania

Stanowi wprowadzenie do teorii mnogości, od podstawowych działań na zbiorach, przez iloczyny kartezjańskie, kończąc na wprowadzeniu do teorii mocy.

Kurs jest także dostępny w ramach “paczki” wszystkich Kursów w cenie 139 zł:

Wszystkie Kursy eTrapez (do ściągnięcia)

A także abonamentu Akademii eTrapez:

Akademia eTrapez

Udostępniam też za darmo jego pierwszą Lekcję:

P.S.

Kurs powstał przez wydzielenie części materiałów z Kursu Matematyki Dyskretnej. Abonenci Akademii eTrapez, którzy ściągnęli materiały tego Kursu, nie muszą więc dokupywać go dodatkowo.

Bestsellery

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Całki Nieoznaczone

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Ekonometria

Studia / Autor: mgr Joanna Grochowska

39,00 

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.


 1. Marta Szyszkowska pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł. Mam nadzieję, ze powoli w Polskich szkołach będziemy starali się odchodzic od podręczników na rzecz takich kursów i zajęć

 2. Anna pisze:

  Dzień dobry, czy mogłabym prosić Pana o pomoc z wyznaczeniem obszaru całkowania? Polecenie to: wyznaczyć objętość bryły ograniczonej powierzchniami o równaniach 2 z space equals space x squared space plus space y squared space comma space y plus z space equals space 4Wiem, że najlepiej będzie opisać tą bryłę we współrzędnych walcowych, ale nie mam pojęcia jak wyznaczyć promień.

 3. natalia pisze:

  Jak wyznaczyć równanie prostej przechodzącej przez punkt (2,3,1), ktora jest jednoczesnie rownoległa do płaszczyzn: H1: 6x-y-z-2 oraz H2:X+3y-2z+1?Czy wyznaczając iloczyn krzyżowy wektorór normalnych do płaszczyzn otrzymam wektor rownoległy do prostej?Proszę o odpowiedźZ góry dziękuję 🙂

  1. Tak, wyznaczając iloczyn wektorowy wektorów normalnych do płaszczyzn otrzyma Pani wektor równoległy do prostej:

   open square brackets 6 comma negative 1 comma negative 1 close square brackets cross times open square brackets 1 comma 3 comma negative 2 close square brackets equals open square brackets 5 comma 11 comma 19 close square brackets

   Punkt leżący na prostej już Pani ma, wystarczy podstawić do równania ogólnego i mamy:

   Odp.fraction numerator x minus 2 over denominator 5 end fraction equals fraction numerator y minus 3 over denominator 11 end fraction equals fraction numerator z minus 1 over denominator 19 end fraction.