fbpx
blog

Zestawy maturalne z Operonu – KOD RABATOWY na ich zakup ważny do końca grudnia!

Anna Zalewska

Absolwentka matematyki na Politechnice Śląskiej.
Korepetytor z 12-letnim doświadczeniem. Trener i wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Certyfikowany nauczyciel MathRiders.
Mieszka w Chorzowie. Jest ratownikiem wodnym i członkiem Zarządu Oddziału Miejskiego WOPR. Lubi piec ciasta, ciasteczka, torty i przygotowywać różne słodkości.


Mam nadzieję, że już korzystasz z moich Kursów Maturalnych, przygotowujących do Matury podstawowej oraz rozszerzonej. Jeśli nie, to koniecznie TUTAJ zerknij!

Mam jednak jeszcze jedną propozycję. Może lubisz mieć materiały do nauki w formie fizycznej, w ręku? Jeśli tak, to mam Ci coś ciekawego! 🙂

Nawiązując współpracę z Wydawnictwem Operon pragnę gorąco polecić Ci te oto dwa zestawy Maturalne.

Do końca grudnia możesz je zakupić ze zniżką -10% 🙂

Każdy z pakietów składa się dwóch publikacji, dzięki któremu możesz odpowiednio przygotować się teoretycznie i praktycznie do nadchodzącego egzaminu. Są to “Vadamecum” oraz “Testy i arkusze”.

Dobra wiadomość: każdy z zestawów zawiera KLUCZ DO ZDANEJ MATURY (przykładowy z rozszerzenia), a w nim treści i zadania, które możesz pominąć podczas przygotowań do egzaminu maturalnego w 2022 r.

 

 

!!! UWAGA !!!

Korzystając z kuponu rabatowego możesz kupić poniższe zestawy ze zniżka ! -10% !

► Zestaw podstawowy: https://sklep.operon.pl/matura-matematyka-pakiet-2022-zakres-podstawowy-n7759.html

► Zestaw rozszerzony: https://sklep.operon.pl/matura-matematyka-pakiet-2022-zakres-rozszerzony-n7760.html

►►► KOD RABATOWY: “ETRAPEZ” Ważny do 31.12.2021 r.

 

Zajrzyj do nagrania, w którym omawiam treści jakie znajdziesz w tych zestawach.

 

 


Kurs, w dwóch częściach, stanowi kompleksowe przygotowanie do matury podstawowej. Sprawdź:
►część 1: Matura Podstawowa cz. 1
►część 2: Matura Podstawowa cz. 2

Kurs, w trzech częściach, stanowi kompleksowe przygotowanie do matury rozszerzonej. Sprawdź:
►część 1: Matura Rozszerzona cz. 1
►część 2: Matura Rozszerzona cz. 2
►część 3: Matura Rozszerzona cz. 3

 

Kurs Maturalny to taka solidna powtórka przed maturą. Każda lekcja to nagranie z 40 zadaniami z podstawy i 30 zadaniami z rozszerzenia z danego działu. Zadania te są ułożone zgodnie ze schematami pojawiającymi się w arkuszach, więc sumienne przerobienie kursu na pewno pomoże lepiej poczuć się w temacie i oswoi z typowymi zadaniami.

Do każdej lekcji dołączony jest plik z zadaniami domowymi, więc z każdego działu mamy 40 (lub 30) zadań na nagraniu + 40 analogicznych do samodzielnego przerobienia.

Na nagraniu wszystko tłumaczone jest od podstaw, tak żeby zrozumieć, zobaczyć różne przykłady. Do tego często mówię o tym, jak sobie pomóc, jeśli jednak zadanko nie podeszło i trzeba trochę pokombinować, użyć jakichś trików i własności, żeby nawet bez obliczeń zaznaczyć w zadaniu zamkniętym prawidłową odpowiedź.

Wszystkie nagrania z poziomu podstawowego mają około 41h nagrań, z poziomu rozszerzonego około 42h. Kurs jest więc pełen wiedzy, która na maturze się przyda albo wręcz jest niezbędna. Na pewno dużo pomoże w przygotowaniach do matury. 🙂

 

Zachęcamy do zajrzenia na nasz kanał i do playlisty z omówionymi Arkuszami maturalnymi (CKE, Operon, Nowa Era).


Kursem, który tłumaczy wszystko „co i jak”, czyli tak podręcznikowo, od deski do deski, jest Kurs Funkcje KURS FUNKCJE Szkoła Średnia (poziom podstawowy i rozszerzony, wszystkie tematy kompleksowo omówione):

► KURS FUNKCJE Szkoła Średnia (poziom podstawowy i rozszerzony, wszystkie tematy kompleksowo omówione).


Zapraszamy także do drugiego tematycznego Kursu Planimetria – omawiającego WSZYSTKIE zagadnienia na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Przedstawione są tutaj szczegółowo: pojęcia wstępne, wektory, trójkąty, czworokąty, wielokąty, koła i okręgi oraz zadania z dowodami w planimetrii.

► Kurs Planimetria: Wprowadzenie, Trójkąty i Czworokąty

► Kurs Planimetria: Wielokąty, Okręgi i Dowody

 

 

 

Planujemy w przyszłości takie podręcznikowe Kursy zrobić z wszystkich działów. 🙂

Bestsellery

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Równania Różniczkowe

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Ekonometria

Studia / Autor: mgr Joanna Grochowska

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.