fbpx
blog

Matura Rozszerzona część 3 – NOWY KURS eTrapez do Szkół Średnich!!!

Anna Zalewska

Absolwentka matematyki na Politechnice Śląskiej.
Korepetytor z 12-letnim doświadczeniem. Trener i wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Certyfikowany nauczyciel MathRiders.
Mieszka w Chorzowie. Jest ratownikiem wodnym i członkiem Zarządu Oddziału Miejskiego WOPR. Lubi piec ciasta, ciasteczka, torty i przygotowywać różne słodkości.


Niezmiernie miło mi ogłosić, że stworzyliśmy kolejny Kurs eTrapez dla uczniów szkół średnich: Kurs Matura Rozszerzona Część 3.

Jest to już trzecia, zarazem ostatnia część Kursu Matura Rozszerzona. Składa się z trzech lekcji dotyczących geometrii: Planimetria, Geometria Analityczna oraz Stereometria. Takie “kombo” matematyczne 🙂 

Jest to Kurs z zadaniami typowo maturalnymi, przygotowany pod maturę z matematyki w zakresie ROZSZERZONYM (całą maturę podstawową mamy już w ofercie).

Każda lekcja zawiera zadania testowe, kodowane oraz otwarte. Łącznie po 30 zadań do każdego z tematów. Dodatkowo otrzymujesz porcję zadań “na rozgrzewkę”, jako małe przypomnienie materiału.

Autorka Kursu to Anna Zalewska, korepetytorka z 13 letnim doświadczeniem przygotowania do matur oraz wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów. 

 

Jak w każdym Kursie, tak i w tym, tłumaczone jest wszystko:

  • prostym językiem “jak do kolegi”
  • powoli
  • od podstaw
  • na wielu przykładach i przypadkach

Kurs zawiera ponad 15 godzin nagrań video, 60 zadań domowych zamkniętych (w tym 18 kodowanych) i 60 otwartych. Dodatkowo 29 zadań “na rozgrzewkę” z wieloma przykładami do rozwiązania.

 

Zerknij na darmowe fragmenty każdej z lekcji:

Lekcja 9 (Planimetria) – Twierdzenie cosinusów, twierdzenie o środkowych trójkąta.

Lekcja 10 (Geometria Analityczna) – Skala jednokładności dwóch okręgów.

Lekcja 11 (Stereometria) – Objętość ostrosłupa prawidłowego czworokątnego, kąt dwuścienny. 

 

Nasze Kursy cieszą się ogromną popularnością wśród studentów w całej Polsce, jesteśmy pewni, że spodobają się także uczniom szkół średnich, w szczególności maturzystom.

 

Kurs Matura Rozszerzona Część 3 można nabyć:

 

Serdecznie zapraszamy! 😉

Bestsellery

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Równania Różniczkowe

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Ekonometria

Studia / Autor: mgr Joanna Grochowska

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.