fbpx
blog

Filmik z moimi wpadkami dostępny na Google+

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Moje zdjęcie na Google+

 

eTrapez.pl ma już 4 lata! Jakoś tak w sierpniu 2008 podpiąłem do Internetu stronę etrapez.pl , samodzielnie “sklejoną” w HTML.

Na początku na “stronie” były tylko informacje o udzielanych przeze mnie korepetycjach. Chociaż już wtedy intensywnie pracowałem nad swoim pierwszym Kursem Macierzy.

Urodzinki zbiegają się przypadkowo z otworzeniem mojej strony firmowej na Google+, postanowiłem więc połączyć jedno z drugim.

Na Google+ zamieszczam więc zmontowany filmik z różnymi moimi wpadkami podczas kręcenia i montowania Kursów (i nie tylko).

Możesz podpatrzyć trochę “od kuchni”, jak hartowała się stal 🙂

Wystarczy, że dodasz mnie do swoich Kręgów w Google+. Aby to zrobić, kliknij poniżej:

 

 

Strona eTrapez na Google+

 

 

Po dodaniu mnie do swoich kręgów, będziesz musiał trochę poczekać, aż ja sam dodam z kolei Ciebie (muszę to zrobić niestety “ręcznie”).

Tego filmiku nie ma nigdzie indziej u mnie na blogu, ani na Youtube, ani na Facebooku.

Google+ podoba mi się, więc mam tam zamiar pomagać studentom systematycznie. Mam nadzieję, że filmik spodoba Ci się i do zobaczenia na Google+ !

Bestsellery

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Równania Różniczkowe

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Ekonometria

Studia / Autor: mgr Joanna Grochowska

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.


 1. bartek pisze:

  Panie Krystianie prosze tylko nie rezygnowac z czestych wpisow i linkow do bloga na Facebooku! pozdrawiam!

  1. Krystian Karczyński pisze:

   Oczywiście, założenie strony na Google + nie odbije się w żaden sposób na Facebooku, to by nie miało sensu 🙂

 2. Iwona pisze:

  Chcialam podziekować za pańską prace, pomaga Pan tylu ludziom, którzy mają problemy wieksze bądź mniejsze z matematyką. Ja sama na pierwszym semestrze miałam ledwo 3, po czym gdy wziełam się \intensywnie do nauki, efekty byly świetne 🙂 a egzamin koncowy napisalam na 5 : ) Jeszcze raz dziekuje ! : )

  1. Krystian Karczyński pisze:

   Super, gratuluję!