fbpx
blog

Mój nowy Kurs – pochodne funkcji i ich zastosowania

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Kurs Pochodne i Badanie Przebiegu Zmienności Funkcji eTrapezDzisiaj podpiąłem do sprzedaży mój Kurs Pochodnych – możesz kliknąć na link na prawym pasku i zobaczyć, co i jak.

Materiału video jest w nim około 10 godzin, tak więc jest co ćwiczyć. Pochodne jak to pochodne, podstawa to nauczyć się je liczyć naprawdę dobrze, a potem wszystko leci już z górki.

Przy samej nauce pochodnych łatwo złapać kilka niedobrych manier, które starałem się zwalczać w Kursie.

Do Kursu dodane jest też liczenie granic w ramach reguły de l’Hospitala – bo wykorzystuje ona właśnie pochodne funkcji, a także obliczanie dziedziny funkcji, niezbędne do zbadania jej zmienności.

Polecam i mam nadzieję, że Kurs się Wam przyda.

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Nigdy nie byłem dobry z matmy a wybrałem się na studia inżynierskie, teraz zaczynam wszystko rozumieć. Jednak nauczyciel ma znaczenie!

Paweł

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

 1. Ela pisze:

  Pls o pomoc! Nie wiem gdzie dokładnie  zakwalifikować moje pytanie, ale z góry dziękuję za odpowiedź. Zadanie niby łatwe, ale nie jestem pewna co do punktu styczności.Zadanie:Dana jest funkcja y= 6lnx. Znajdź tangens kąta pod jakim przecina ona oś x.Wiem, że tgalpha=f'(x subscript 0), ale wiem czy, na pewno x subscript 0= 1

 2. tomek pisze:

  a ja siedzialem i liczylem ten przyklad z godzine a tu prosze 🙂

 3. preston pisze:

  No właśnie coś mi tu nie pasowało 🙂 Dziękuję za odpowiedź.

 4. Krystian Karczyński pisze:

  Źle ułożyłem ten przykład w Zadaniu Domowym:

  17) {lim}under{x{right}{Pi}/2}(tgx)^{1/{x-{Pi}/2}}

  To nie jest w ogóle symbol nieoznaczony!

  Zainteresowanych bardzo przepraszam za pomyłkę.

 5. preston pisze:

  Nie bardzo rozumiem skąd wziął się wynik w zadaniu 17 z De L’Hospitala.