fbpx
blog

Matura Rozszerzona część 2 – NOWY KURS eTrapez do Szkół Średnich!!!

Anna Zalewska

Absolwentka matematyki na Politechnice Śląskiej.
Korepetytor z 12-letnim doświadczeniem. Trener i wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Certyfikowany nauczyciel MathRiders.
Mieszka w Chorzowie. Jest ratownikiem wodnym i członkiem Zarządu Oddziału Miejskiego WOPR. Lubi piec ciasta, ciasteczka, torty i przygotowywać różne słodkości.


Dokładnie miesiąc przed tegoroczną maturą MAJ 2019 niezmiernie miło mi ogłosić, że stworzyliśmy kolejny Kurs eTrapez dla uczniów szkół średnich: Kurs Matura Rozszerzona Część 2.

Jest to Kurs typowo z zadaniami maturalnymi i przygotowany pod maturę z matematyki w zakresie ROZSZERZONYM (całą maturę podstawową mamy już w ofercie).

Każda lekcja zawiera zadania testowe, kodowane oraz otwarte. Łącznie po 30 zadań do każdego z tematów. Dodatkowo otrzymujesz porcję zadań “na rozgrzewkę”, jako małe przypomnienie materiału.

Autorka Kursu to Anna Zalewska, korepetytorka z 12 letnim doświadczeniem przygotowania do matur oraz wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów. 

 

Jak w każdym Kursie, tak i w tym, tłumaczone jest wszystko:

  • prostym językiem “jak do kolegi”
  • powoli
  • od podstaw
  • na wielu przykładach i przypadkach

Kurs zawiera blisko 15 godzin nagrań video, 80 zadań domowych zamkniętych (w tym kodowanych) i 80 otwartych. Dodatkowo 32 zadania “na rozgrzewkę” z wieloma przykładami do rozwiązania.

Dotyczy tematów: funkcje, rachunek różniczkowy, ciągi i trygonometria.

Nasze Kursy cieszą się ogromną popularnością wśród studentów w całej Polsce, jesteśmy pewni, że spodobają się także uczniom szkół średnich, w szczególności maturzystom.

 

UWAGA! Chcesz się przekonać jak to wygląda? Załóż konto na Akademii i obejrzyj DARMOWĄ Lekcję nr 5 – Funkcje i sam sprawdź 🙂

 

Kurs Matura Rozszerzona Część 2 można nabyć:

 

Serdecznie zapraszamy! 😉

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.