DODAJ SOBIE SKRZYDEŁ NA SESJI - ZGARNIJ DWUPAKA RED BULLA!
Razem z każdym zakupem Kursów studenckich otrzymujesz kod na odbiór darmowych Red Bulli.

blog

Matura Rozszerzona część 2 – NOWY KURS eTrapez do Szkół Średnich!!!

Anna Zalewska

Dokładnie miesiąc przed tegoroczną maturą MAJ 2019 niezmiernie miło mi ogłosić, że stworzyliśmy kolejny Kurs eTrapez dla uczniów szkół średnich: Kurs Matura Rozszerzona Część 2.

Jest to Kurs typowo z zadaniami maturalnymi i przygotowany pod maturę z matematyki w zakresie ROZSZERZONYM (całą maturę podstawową mamy już w ofercie).

Każda lekcja zawiera zadania testowe, kodowane oraz otwarte. Łącznie po 30 zadań do każdego z tematów. Dodatkowo otrzymujesz porcję zadań „na rozgrzewkę”, jako małe przypomnienie materiału.

Autorka Kursu to Anna Zalewska, korepetytorka z 12 letnim doświadczeniem przygotowania do matur oraz wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów. 

 

Jak w każdym Kursie, tak i w tym, tłumaczone jest wszystko:

  • prostym językiem „jak do kolegi”
  • powoli
  • od podstaw
  • na wielu przykładach i przypadkach

Kurs zawiera blisko 15 godzin nagrań video, 80 zadań domowych zamkniętych (w tym kodowanych) i 80 otwartych. Dodatkowo 32 zadania „na rozgrzewkę” z wieloma przykładami do rozwiązania.

Dotyczy tematów: funkcje, rachunek różniczkowy, ciągi i trygonometria.

Nasze Kursy cieszą się ogromną popularnością wśród studentów w całej Polsce, jesteśmy pewni, że spodobają się także uczniom szkół średnich, w szczególności maturzystom.

 

UWAGA! Chcesz się przekonać jak to wygląda? Załóż konto na Akademii i obejrzyj DARMOWĄ Lekcję nr 5 – Funkcje i sam sprawdź 🙂

 

Kurs Matura Rozszerzona Część 2 można nabyć:

 

Serdecznie zapraszamy! 😉

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Świetny kurs, zagadnienia wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. Niech o jego jakości świadczy fakt, że po jednorazowym wysłuchaniu i zrobieniu wszystkich zadań zdałam statystykę, z której miałam już dwa razy warunek.

Ewelina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.