fbpx

Black Weekend + Cyber Monday! Wszystkie produkty -30%

blog

Co Robić, Żeby Uczyć Się Szybciej? (Wskazówka Dnia) – (VIDEO)

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


W filmiku przedstawiam bardzo pewną i prostą metodę na to, żeby uczyć się szybciej:

Powodzenia z nauką zatem 🙂 !

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Szczerze powiedziawszy nie żałuję dokonanego wyboru. Przy pomocy tych kursów nie ma zagadnień, których nie dałoby się zrozumieć, ponieważ wszystko jest świetnie tłumaczone, a potem materiał można przećwiczyć na zadaniach i kończąc dany kurs ma się pewność, że ma się wszystko opanowane na 100%. Reasumując jak najbardziej polecam kursy Etrapeza

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

 1. Mateusz pisze:

  Absolutnie – tak! Sam zastanawiam się czy nie zacząć na luzie udzielać korepetycji młodszym kolegom z 1 roku. Część rzeczy pewnie się już ulotniła. Przypomniałbym sobie przy okazji i wiele rzeczy zrozumiał na nowo i skuteczniej. Gdy byłem na pierwszym roku tłumaczyłem koledze całki wielokrotne przed jego poprawką. Udało mu się zdać. Miałem dużą satysfakcję z tego. Pozdrawiam

 2. Piotr pisze:

  Dokładnie, tak jest . Pozdrawiam

 3. Łukasz pisze:

  Tak, to prawda ma Pan absolutną rację ! 🙂

 4. Wojtek pisze:

  Szkoda , że nie tłumaczy pan algorytmów i struktury danych w pana wykonaniu było by to na pewno bardziej zrozumiałe

 5. Wojtek pisze:

  Pomaga Pan na prawdę . Pana metody powiązane z nutką satyry i farsy są imponujące . Komplementy .

 6. Grzegorz pisze:

  ZGADZAM SIĘ Z TYMI WSKAZÓWKAMI – nauczyciel akademicki :-))

 7. Filip pisze:

  Witam!
  Świetna porada! Przyznam się szczerze – po przerobieniu wszystkich kursów Pana Krystiana z zakresu analizy matematycznej… sam zacząłem uczyć analizy innych 😀 Od tamtej pory sam lepiej zrozumiałem analizę. To naprawdę, naprawdę działa – tłumacząc wszystko po kolei i wykładając kawę na ławę sam sobie wyjaśniłem wiele rzeczy, które wcześniej brałem “na wiarę” 🙂

  Super porada, sama prawda 🙂

  pozdrawiam serdecznie!