fbpx
blog

Aktualizacja Kursów Maturalnych do nowej formuły 2023

Anna Zalewska

Absolwentka matematyki na Politechnice Śląskiej.
Korepetytor z 12-letnim doświadczeniem. Trener i wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Certyfikowany nauczyciel MathRiders.
Mieszka w Chorzowie. Jest ratownikiem wodnym i członkiem Zarządu Oddziału Miejskiego WOPR. Lubi piec ciasta, ciasteczka, torty i przygotowywać różne słodkości.


Mamy to!

W sprzedaży pojawiły się dwa nowe produkty. Chociaż nie są do końca zupełnie nowe 🙂

Przez ostatnie kilka miesięcy pracowaliśmy nad aktualizacją naszych Kursów Maturalnych do nowej matury w formule 2023. Znajdziesz więc u nas pełny Kurs przygotowujący do Matury Podstawowej i Matury Rozszerzonej przystosowany do podstawy programowej po 8-letniej szkole średniej.

Zerknij:

➡ Kurs Matura Podstawowa (Formuła 2023 i 2015)

➡ Kurs Matura Rozszerzona (Formuła 2023 i 2015)

Co zatem ze “starą” maturą i starymi Kursami? Spokojnie, nie zniknęły 🙂

Połączyliśmy wszystkie części wcześniejszych Kursów Maturalnych w formule 2015 w jeden produkt (podstawa była podzielona na dwie części, rozszerzenie na trzy części). Do tego dodaliśmy nowe, tzn. uaktualnione nagrania zgodne z formułą maturalną 2023.

Pojawiają się tam nowe typy zadań zamkniętych na poziomie podstawowym, na poziomie rozszerzonym są już tylko zadania otwarte… Więcej o zmianach możesz poczytać w osobnym artykule, który pojawi się niebawem 🙂

Zatem za jedyne 59 zł masz do dyspozycji kompleksowy Kurs przygotowujący do Matury Podstawowej/Rozszerzonej w dwóch formułach: “nowej” 2023 oraz “starej” 2015. 🙂

Czy się to opłaca? Oczywiście!

Kurs Matura Podstawowa w nowej formule 2023 to ponad 44 godziny nagrań video, w których omawiam na 400 typowych zadaniach maturalnych wszystkie działy matematyki przerabiane w szkole średniej. Do tego dołączonych jest 200 zadań testowych i ponad 200 zadań otwartych do samodzielnego poćwiczenia.

Kurs Matura Podstawowa w starej formule 2015 to ponad 41,5 godziny nagrań video, w których omawiam 400 typowych zadań maturalnych. Do tego masz do samodzielnego przerobienia 200 zadań testowych i 200 zadań otwartych.

Z kolei Kurs Matura Rozszerzona w nowej formule 2023 to ponad 43,5 godziny nagrań video, w których omawiam na 300 typowych otwartych zadaniach maturalnych wszystkie działy matematyki przerabiane w szkole średniej. Do tego dołączonych jest 165 zadań testowych i 275 zadań otwartych do samodzielnego poćwiczenia, a także ponad 460 przykładów zadań “na rozgrzewkę”, powtarzających podstawowy materiał z każdego z działów.

Kurs Matura Rozszerzona w starej formule 2015 to blisko 42,5 godziny nagrań video, w których omawiam 300 typowych zadań maturalnych. Do tego masz do samodzielnego przerobienia 154 zadania testowe, 66 zadań kodowanych i 220 zadań otwartych. Do tego również znajdziesz zadania na rozgrzewkę z każdego działu.
Kursem, który tłumaczy wszystko „co i jak”, czyli tak podręcznikowo, od deski do deski, jest KURS FUNKCJE Szkoła Średnia oraz KURS PLANIMETRIA.

► Kurs Funkcje Szkoła Średnia (poziom podstawowy i rozszerzony, wszystkie tematy kompleksowo omówione: zagadnienia wstępne z funkcji, przekształcenia funkcji, funkcja liniowa, kwadratowa, wymierna, wykładnicza i logarytmiczna).

Zapraszamy także do drugiego tematycznego Kursu Planimetria – omawiającego WSZYSTKIE zagadnienia na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Przedstawione są tutaj szczegółowo: pojęcia wstępne, wektory, trójkąty, czworokąty, wielokąty, koła i okręgi oraz zadania z dowodami w planimetrii.

► Kurs Planimetria: Wprowadzenie, Trójkąty i Czworokąty

► Kurs Planimetria: Wielokąty, Okręgi i Dowody

 

Planujemy w przyszłości zrobić takie podręcznikowe Kursy z wszystkich działów.

Bestsellery

Kurs Matura Podstawowa (Formuła 2023 i 2015)

Szkoła Średnia / Autor: Krystian Karczyński

59,00 

Kurs Mechanika - Kinematyka

Studia / Autor: Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Matura Rozszerzona (Formuła 2023 i 2015)

Szkoła Średnia / Autor: Krystian Karczyński

59,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: Krystian Karczyński

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.