fbpx
blog

Nowy Kurs – “Mechanika – Statyka”

Jan Rychlewski

Student zarządzania na Akademia Finansów i Biznesu w Warszawie. Z eTrapez związany od 2020.
Certyfikowany specjalista Google Ads oraz Facebook Ads. Większość życia spędza w excel'u oraz photoshop'ie.
Mieszka w Warszawie. Lubi spływy kajakowe, górskie wędrówki i książki publicystyczne.


🌞📚 Połowa wakacji za nami, a eTrapez nie zwalnia tempa! 🚀💻

Czasami letnie miesiące to okazja do relaksu, ale my wiemy, że pasja do nauki nie zna wakacyjnych przerw! Dlatego też, z dumą prezentujemy nasz nowy Kurs wideo z fizyki “Mechanika – Statyka” – idealny sposób na wykorzystanie drugiej połowy wakacji! 🎓🔬

Dzięki naszemu Kursowi, fizyka stanie się dla ciebie nie tylko naukowym wyzwaniem, ale także pasjonującym hobby. Wykorzystaj letnie chwile, aby rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę, która otworzy przed tobą drzwi do nieograniczonych możliwości!

Nie zwlekaj! Kup już dziś nasz Kurs “Mechanika – Statyka” i kontynuuj swoją naukę z eTrapez, gdziekolwiek jesteś i w dogodnym dla ciebie czasie. Dołącz do naszej społeczności pasjonatów nauki!

Bestsellery

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Mechanika - Kinematyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Matura Rozszerzona (Formuła 2023 i 2015)

Szkoła Średnia / Autor: mgr inż. Anna Zalewska

59,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.