blog

Black Friday + Cyber Monday w jednym! U nas aż 4 dni wielkich obniżek cen! Rabat -25% NA WSZYSTKO!

Krystian

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka koło Szczecina. Lubi spacery po lesie, plażowanie i piłkę nożną.


Słynne Black Friday oraz Cyber Monday także u nas! Jedyny taki moment w roku – nie przegap!

Łączymy oba wyprzedażowe dni wraz z weekendem, co daje aż CZTERY dni (23-26. listopada) wielkiej obniżki cen NA WSZYSTKIE nasze produkty! Dla wszystkich! 🙂

 

Wystarczy przy zamówieniu wpisać kod rabatowy:

CZARNYWEEKEND
Można go użyć podczas zamówienia dowolnego produktu.

Uprawnia do zniżki 25% na dowolny zakup.

Jest ważny do poniedziałku 26 listopada włącznie.

 

Dzięki temu zapłacisz:

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Nie wyobrażam sobie już studiowania bez eTrapez ! Nareszcie kończą się moje problemy z matematyką.. Na studiach wykładowca tłumaczy szybko i często niezrozumiałym językiem. Tutaj wszystko jest wytłumaczone PROSTYM/ LUDZKIM JĘZYKIEM i na spokojnie Żałuję, że nie znalazłam kursu wcześniej, pomógł mi zrozumieć wiele rzeczy. Szczerze polecam wszystkim, którym matematyka spędza sen z powiek !

Klaudia

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

  1. Natalia pisze:

    Chyba nikt nie tłumaczy lepiej niż eTrapez! Polecam Z całego serduszka!