DODAJ SOBIE SKRZYDEŁ NA SESJI - ZGARNIJ DWUPAKA RED BULLA!
Razem z każdym zakupem Kursów studenckich otrzymujesz kod na odbiór darmowych Red Bulli.

blog

Obniżka cen, zmiany w Kursach i dalsze plany na rok akademicki 2013/2014

Krystian Karczyński

Zdjęcia studenta z laptopem i Kursem eTrapez na ekranie

Wszystkim studentom życzę wszystkiego najlepszego, dużo wytrwałości, pracy i oczywiście sukcesów matematycznych w nowym roku akademickim.

„Nowy rok” w eTrapezie przywitałem kilkoma zmianami w Kursach:

1. Cena

 • drobna obniżka do 39 zł (z dotychczasowych 41)
 • dotychczasowe rabaty za ilość Kursów w jednym zamówieniu (10% za conajmniej 4 Kursy i 25% za conajmniej 10 Kursów w jednym zamówieniu) pozostają aktualne
 • do Kursów dołączam 30 dniową Gwarancję Satysfakcji eTrapez. Oznacza to, że jeśli zakupiłeś Kurs, ale okazało się, że nie spełnił Twoich oczekiwań, wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu wyślesz mi maila z prośbą o zwrot pieniędzy. Zrobię to od ręki i bez pytań 🙂

Jeśli chcesz, możesz zapoznać się z aktualnym katalogiem Kursów.

2. Dostęp do Kursów i treść Kursów

 • Kursy nie wymagają już kłopotliwej aktywacji połączonej z tworzeniem i zabezpieczaniem plików licencyjnych. Od tego roku po prostu wystarczy je ściągnąć i można od razu z nich korzystać, bez konieczności aktywacji.
 • Z Kursów można korzystać również na dowolnym systemie operacyjnym, nie wymagają już Windowsa.
 • Poprawiłem trochę drobnych błędów rachunkowych
 • Mam zamiar powoli wycofywać się z Kursów wysyłanych na płytach DVD. Dużo mam z tym kłopotu (nagrywaniem płyt, wysyłką, problemami technicznymi itd.), a chętnych bardzo mało. Dlatego ceny za Kurs nagrany na DVD obniżam trochę bardziej, do 49zł i do końca roku kalendarzowego mam zamiar przejść tylko i wyłącznie na Kursy ściągane przez Internet.

3. Plany na rok akademicki 2013/2014

W tym roku akademickim nie powstaną już żadne nowe Kursy.

 

Pracuję natomiast nad nowym przedsięwzięciem, matematycznym oczywiście i oczywiście jak zawsze skierownym do studentów. Będzie to strona, na której oprócz materiałów video i artykułów, będą mogli liczyć na bezpośrednią pomoc z mojej strony na prywatnym Forum, oraz parę niespodzianek…

 

 

Pozdrawiam i dzięki

Krystian Karczyński

P.S.

Oczywiście zapraszam serdecznie do:

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Wszystkie poruszone zagadnienia zostały BARDZO przejrzyście wytłumaczone. Myślę, że dla znacznej większości studentów kurs powinien być wystarczający. (Dla tych, dla których te 7 lekcji nie wyczerpie tematu, na pewno kurs będzie dobrą bazą do dalszej nauki). Polecam!

Wojciech Trojak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

 1. Studentka pisze:

  Jestem zachwycona! Szkoda tylko, że wykładowcy nie umieją wytłumaczyć tego w ten sposób i na tym kuleje polska oświata. Nieodpowiedni ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach.
  Pozdrawiam i życze owocnych sukcesów

 2. Karola pisze:

  Nie wyobrażam sobie moich studiów, gdyby nie kursy eTrapez. Co prawda przeglądnięcie kursów wymaga trochę czasu, jednak wyniosłam z nich o wiele wiecej niz z wykładów prowadzonych na mojej uczelni. Pan Krystian tłumaczy wszystko tak, że ani przez chwile czegoś nie rozumiem, wszystko jest jasne i zrozumiałe. Od momentu kiedy zaczełam sie uczyć z etrapezem nie ma zadania, ktorego nie potrafilabym zrobic na swoich zajęciach.

  Dziekuję bardzo za to, że są takie kursy i wszystkim bardzo poleca ich zakup. z etrapezem matematyka na studiach staje się łatwiejsza.

 3. Paulina Wawer pisze:

  Pańskie kursy e-trapez są doskonałym uzupełnieniem wykładu czy ćwiczeń z matematyki. Dziękuję i pozdrawiam:)

 4. Charly pisze:

  Jestem w szoku, jak naturalnie i bez problemów można zrozumieć matmę. Duże ułatwienie przed sesją. Dzięki Krystian!

 5. stexplained pisze:

  Prostota kluczem do zrozumienia, pan Krystian to całkowicie rozumie 😉