fbpx
blog

Obniżka cen, zmiany w Kursach i dalsze plany na rok akademicki 2013/2014

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Zdjęcia studenta z laptopem i Kursem eTrapez na ekranie

Wszystkim studentom życzę wszystkiego najlepszego, dużo wytrwałości, pracy i oczywiście sukcesów matematycznych w nowym roku akademickim.

“Nowy rok” w eTrapezie przywitałem kilkoma zmianami w Kursach:

1. Cena

 • drobna obniżka do 39 zł (z dotychczasowych 41)
 • dotychczasowe rabaty za ilość Kursów w jednym zamówieniu (10% za conajmniej 4 Kursy i 25% za conajmniej 10 Kursów w jednym zamówieniu) pozostają aktualne
 • do Kursów dołączam 30 dniową Gwarancję Satysfakcji eTrapez. Oznacza to, że jeśli zakupiłeś Kurs, ale okazało się, że nie spełnił Twoich oczekiwań, wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu wyślesz mi maila z prośbą o zwrot pieniędzy. Zrobię to od ręki i bez pytań 🙂

Jeśli chcesz, możesz zapoznać się z aktualnym katalogiem Kursów.

2. Dostęp do Kursów i treść Kursów

 • Kursy nie wymagają już kłopotliwej aktywacji połączonej z tworzeniem i zabezpieczaniem plików licencyjnych. Od tego roku po prostu wystarczy je ściągnąć i można od razu z nich korzystać, bez konieczności aktywacji.
 • Z Kursów można korzystać również na dowolnym systemie operacyjnym, nie wymagają już Windowsa.
 • Poprawiłem trochę drobnych błędów rachunkowych
 • Mam zamiar powoli wycofywać się z Kursów wysyłanych na płytach DVD. Dużo mam z tym kłopotu (nagrywaniem płyt, wysyłką, problemami technicznymi itd.), a chętnych bardzo mało. Dlatego ceny za Kurs nagrany na DVD obniżam trochę bardziej, do 49zł i do końca roku kalendarzowego mam zamiar przejść tylko i wyłącznie na Kursy ściągane przez Internet.

3. Plany na rok akademicki 2013/2014

W tym roku akademickim nie powstaną już żadne nowe Kursy.

 

Pracuję natomiast nad nowym przedsięwzięciem, matematycznym oczywiście i oczywiście jak zawsze skierownym do studentów. Będzie to strona, na której oprócz materiałów video i artykułów, będą mogli liczyć na bezpośrednią pomoc z mojej strony na prywatnym Forum, oraz parę niespodzianek…

 

 

Pozdrawiam i dzięki

Krystian Karczyński

P.S.

Oczywiście zapraszam serdecznie do:

Bestsellery

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Mechanika - Kinematyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Macierze

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.


 1. stexplained pisze:

  Prostota kluczem do zrozumienia, pan Krystian to całkowicie rozumie 😉

 2. Charly pisze:

  Jestem w szoku, jak naturalnie i bez problemów można zrozumieć matmę. Duże ułatwienie przed sesją. Dzięki Krystian!

 3. Paulina Wawer pisze:

  Pańskie kursy e-trapez są doskonałym uzupełnieniem wykładu czy ćwiczeń z matematyki. Dziękuję i pozdrawiam:)

 4. Karola pisze:

  Nie wyobrażam sobie moich studiów, gdyby nie kursy eTrapez. Co prawda przeglądnięcie kursów wymaga trochę czasu, jednak wyniosłam z nich o wiele wiecej niz z wykładów prowadzonych na mojej uczelni. Pan Krystian tłumaczy wszystko tak, że ani przez chwile czegoś nie rozumiem, wszystko jest jasne i zrozumiałe. Od momentu kiedy zaczełam sie uczyć z etrapezem nie ma zadania, ktorego nie potrafilabym zrobic na swoich zajęciach.

  Dziekuję bardzo za to, że są takie kursy i wszystkim bardzo poleca ich zakup. z etrapezem matematyka na studiach staje się łatwiejsza.

 5. Studentka pisze:

  Jestem zachwycona! Szkoda tylko, że wykładowcy nie umieją wytłumaczyć tego w ten sposób i na tym kuleje polska oświata. Nieodpowiedni ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach.
  Pozdrawiam i życze owocnych sukcesów