DODAJ SOBIE SKRZYDEŁ NA SESJI - ZGARNIJ DWUPAK REDBULLA!
Razem z każdym zakupem Kursów studenckich otrzymujesz kod na odbiór darmowych Red Bulli.

blog

Kurs Ekonometria – autor Joanna Grochowska (tak!)

Krystian Karczyński

Z wielką radością chciałbym powiadomić, że w sprzedaży jest już dostępny Kurs Ekonometrii. Autorką Kursu jest pani Joanna Grochowska. Pani Asia jest absolwentką matematyki finansowej, oraz informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie w Białymstoku, a także doświadczoną korepetytorką z ekonometrii.

Jest to więc pierwszy Kurs eTrapez, którego autorem nie jestem ja. Bardzo cieszę się z tego powodu, a pani Asia jest doskonałą korepetytorką z tego przedmiotu. Materiał nagrała wspaniale, trzymając się wiernie naszych podstawowych eTrapez-owych zasad:

 1. Język „normalny”, nie „wykładowy”
 2. Prosto jak się da
 3. Jasno, powoli i od podstaw

Mamy więc tutaj prawie 17 godzin nagrań świetnego edukacyjnego video, zadania domowe, rozwiązania tychże, wzory. Cały układ, podział na Lekcje, pozostał taki sam.

Kurs na pewno przyda się wszystkim mającym na studiach ekonometrię, zwłaszcza studentom nauk ekonomicznych.

Cena Kursu to 39 zł.

Oprócz tego, można go zakupić „w paczce” razem z pozostałymi moimi 16 Kursami, w cenie łącznie 139 zł (wychodzi wtedy około 8zł za Kurs…).

Kurs jest dostępny, także do ściągnięcia na twardy dysk, dla abonentów mojej Akademii eTrapez.

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Rewelacyjny sposób prowadzenia pozwala na skuteczne zrozumienie każdego omawianego zagadnienia, co ważne każdy kurs rozpoczyna się od podstaw więc mimo braku znajomości wstępnych zagadnień każdy jest w stanie skorzystać w 100%, jak dla mnie świetna sprawa i polecam serdecznie.

Mateusz Andrzejewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Robert Buczek pisze:

  Witam! Czy oprócz ekonometrii planowane są również inne kursy z matematyki stosowanej w naukach o ekonomii, zarządzaniu, finansach np. badania operacyjne, prognozy i symulacje, matematyka w finansach np. obliczanie procentów składanych, raty kredytu, zwrotu z inwestycji, projektu itp. itd. Powtórzę truizm ale etrapez to po prostu rewelacja i mistrzostwo świata.

  1. Witam! Dziękujemy za miłe słowa 🙂

   Być może się kiedyś takie pojawią, ale to plany na odległą przyszłość. W najbliższym czasie nie planujemy takich Kursów.