blog

Kurs Ekonometria – autor Joanna Grochowska (tak!)

Krystian

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka koło Szczecina. Lubi spacery po lesie, plażowanie i piłkę nożną.


Z wielką radością chciałbym powiadomić, że w sprzedaży jest już dostępny Kurs Ekonometrii. Autorką Kursu jest pani Joanna Grochowska. Pani Asia jest absolwentką matematyki finansowej, oraz informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie w Białymstoku, a także doświadczoną korepetytorką z ekonometrii.

Jest to więc pierwszy Kurs eTrapez, którego autorem nie jestem ja. Bardzo cieszę się z tego powodu, a pani Asia jest doskonałą korepetytorką z tego przedmiotu. Materiał nagrała wspaniale, trzymając się wiernie naszych podstawowych eTrapez-owych zasad:

 1. Język “normalny”, nie “wykładowy”
 2. Prosto jak się da
 3. Jasno, powoli i od podstaw

Mamy więc tutaj prawie 17 godzin nagrań świetnego edukacyjnego video, zadania domowe, rozwiązania tychże, wzory. Cały układ, podział na Lekcje, pozostał taki sam.

Kurs na pewno przyda się wszystkim mającym na studiach ekonometrię, zwłaszcza studentom nauk ekonomicznych.

Cena Kursu to 39 zł.

Oprócz tego, można go zakupić “w paczce” razem z pozostałymi moimi 16 Kursami, w cenie łącznie 139 zł (wychodzi wtedy około 8zł za Kurs…).

Kurs jest dostępny, także do ściągnięcia na twardy dysk, dla abonentów mojej Akademii eTrapez.

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Świetny kurs, zagadnienia wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. Niech o jego jakości świadczy fakt, że po jednorazowym wysłuchaniu i zrobieniu wszystkich zadań zdałam statystykę, z której miałam już dwa razy warunek.

Ewelina

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

 1. Robert Buczek pisze:

  Witam! Czy oprócz ekonometrii planowane są również inne kursy z matematyki stosowanej w naukach o ekonomii, zarządzaniu, finansach np. badania operacyjne, prognozy i symulacje, matematyka w finansach np. obliczanie procentów składanych, raty kredytu, zwrotu z inwestycji, projektu itp. itd. Powtórzę truizm ale etrapez to po prostu rewelacja i mistrzostwo świata.

  1. Witam! Dziękujemy za miłe słowa 🙂

   Być może się kiedyś takie pojawią, ale to plany na odległą przyszłość. W najbliższym czasie nie planujemy takich Kursów.