fbpx
blog

Kurs Ekonometria – autor Joanna Grochowska (tak!)

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Z wielką radością chciałbym powiadomić, że w sprzedaży jest już dostępny Kurs Ekonometrii. Autorką Kursu jest pani Joanna Grochowska. Pani Asia jest absolwentką matematyki finansowej, oraz informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie w Białymstoku, a także doświadczoną korepetytorką z ekonometrii.

Jest to więc pierwszy Kurs eTrapez, którego autorem nie jestem ja. Bardzo cieszę się z tego powodu, a pani Asia jest doskonałą korepetytorką z tego przedmiotu. Materiał nagrała wspaniale, trzymając się wiernie naszych podstawowych eTrapez-owych zasad:

 1. Język “normalny”, nie “wykładowy”
 2. Prosto jak się da
 3. Jasno, powoli i od podstaw

Mamy więc tutaj prawie 17 godzin nagrań świetnego edukacyjnego video, zadania domowe, rozwiązania tychże, wzory. Cały układ, podział na Lekcje, pozostał taki sam.

Kurs na pewno przyda się wszystkim mającym na studiach ekonometrię, zwłaszcza studentom nauk ekonomicznych.

Cena Kursu to 39 zł.

Oprócz tego, można go zakupić “w paczce” razem z pozostałymi moimi 16 Kursami, w cenie łącznie 139 zł (wychodzi wtedy około 8zł za Kurs…).

Kurs jest dostępny, także do ściągnięcia na twardy dysk, dla abonentów mojej Akademii eTrapez.

Bestsellery

Kurs Matura Podstawowa (Formuła 2023 i 2015)

Szkoła Średnia / Autor: Krystian Karczyński

59,00 

Kurs Mechanika - Kinematyka

Studia / Autor: Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Matura Rozszerzona (Formuła 2023 i 2015)

Szkoła Średnia / Autor: Krystian Karczyński

59,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: Krystian Karczyński

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.


 1. Robert Buczek pisze:

  Witam! Czy oprócz ekonometrii planowane są również inne kursy z matematyki stosowanej w naukach o ekonomii, zarządzaniu, finansach np. badania operacyjne, prognozy i symulacje, matematyka w finansach np. obliczanie procentów składanych, raty kredytu, zwrotu z inwestycji, projektu itp. itd. Powtórzę truizm ale etrapez to po prostu rewelacja i mistrzostwo świata.

  1. Witam! Dziękujemy za miłe słowa 🙂

   Być może się kiedyś takie pojawią, ale to plany na odległą przyszłość. W najbliższym czasie nie planujemy takich Kursów.