fbpx
blog

Kurs Funkcje Szkoła Średnia – nowy Kurs eTrapez w sprzedaży. Transmisja na żywo LIVESTREAM z 30.11.2017. (VIDEO)

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Nowy Kurs eTrapez!

Jest to pierwszy Kurs przeznaczony dla uczniów szkół średnich, w szczególności maturzystów. Jego autorką jest Anna Zalewska, doświadczona korepetytorka i nauczyciel matematyki na poziomie szkoły średniej. Pani Ania jest absolwentką Politechniki Śląskiej, współpracuje także z Uniwersytetem Śląskim Maturzystów przy Uniwersytecie w Katowicach.

Mocno wierzę, że Kursy eTrapez spodobają się maturzystom tak samo, jak spodobały się studentom. Trzymamy się dalej naszych podstawowych zasad:

 1. Język „normalny”, nie „wykładowy”
 2. Prosto jak się da
 3. Powoli i od podstaw

Kurs zawiera prawie 32 godziny nagrań video, a także arkusze z zadaniami domowymi i odpowiedziami do nich. Jest przygotowany specjalnie “pod” maturzystów, ostatnia Lekcja zawiera tylko i wyłącznie zadania maturalne.

Cena Kursu to 39 zł.

Oprócz tego, można go zakupić „w paczce” razem z pozostałymi naszymi 17 Kursami, w cenie łącznie 139 zł (wychodzi wtedy około 8zł za Kurs…).

Kurs jest dostępny, także do ściągnięcia na twardy dysk, dla abonentów mojej Akademii eTrapez.

P.S.

O Kursie i ogólnie o maturach pogadaliśmy sobie 30 listopada na żywo. Zapis znajdziecie tutaj:

Bestsellery

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Całki Nieoznaczone

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Ekonometria

Studia / Autor: mgr Joanna Grochowska

39,00 

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.


 1. Joanna Grochowska pisze:

  Dzień dobry, w kursie Funkcje w lekcji ostatniej na poziomie podstawowym (zadania maturalne) w zadaniu 23 punktem przecięcia z osią OX (miejscem zerowym) nie może być punkt x = -2, ponieważ nie należy on do dziedziny D = (-1,3)

  Szymon

   

  Panie Szymonie, przepraszamy najmocniej za błąd.

  Tak, ma Pan rację, w pierwotnej lekcji filmu (Lekcja 6P, zadanie 23) była nieprawidłowa odpowiedź. Ania poprawiła nagranie jakiś czas temu, ale dopiero niedawno podmieniliśmy na stronie i w Kursach do pobrania filmik na poprawiony… Przepraszamy najmocniej za opóźnienie.

  Prawidłowa odpowiedź: 2 NIE należy do dziedziny, stąd brak punktów przecięcia z osią OX.

 2. pisze:

  Dzień dobry, w kursie Funkcje w lekcji ostatniej na poziomie podstawowym (zadania maturalne) w zadaniu 23 punktem przecięcia z osią OX (miejscem zerowym) nie może być punkt x = -2, ponieważ nie należy on do dziedziny D = (-1,3)

   

  Szymon