DODAJ SOBIE SKRZYDEŁ NA SESJI - ZGARNIJ DWUPAK REDBULLA!
Razem z każdym zakupem Kursów studenckich otrzymujesz kod na odbiór darmowych Red Bulli.

blog

Kurs Funkcje Szkoła Średnia – nowy Kurs eTrapez w sprzedaży. Transmisja na żywo LIVESTREAM z 30.11.2017. (VIDEO)

Krystian Karczyński

Nowy Kurs eTrapez!

Jest to pierwszy Kurs przeznaczony dla uczniów szkół średnich, w szczególności maturzystów. Jego autorką jest Anna Zalewska, doświadczona korepetytorka i nauczyciel matematyki na poziomie szkoły średniej. Pani Ania jest absolwentką Politechniki Śląskiej, współpracuje także z Uniwersytetem Śląskim Maturzystów przy Uniwersytecie w Katowicach.

Mocno wierzę, że Kursy eTrapez spodobają się maturzystom tak samo, jak spodobały się studentom. Trzymamy się dalej naszych podstawowych zasad:

 1. Język „normalny”, nie „wykładowy”
 2. Prosto jak się da
 3. Powoli i od podstaw

Kurs zawiera prawie 32 godziny nagrań video, a także arkusze z zadaniami domowymi i odpowiedziami do nich. Jest przygotowany specjalnie „pod” maturzystów, ostatnia Lekcja zawiera tylko i wyłącznie zadania maturalne.

Cena Kursu to 39 zł.

Oprócz tego, można go zakupić „w paczce” razem z pozostałymi naszymi 17 Kursami, w cenie łącznie 139 zł (wychodzi wtedy około 8zł za Kurs…).

Kurs jest dostępny, także do ściągnięcia na twardy dysk, dla abonentów mojej Akademii eTrapez.

P.S.

O Kursie i ogólnie o maturach pogadaliśmy sobie 30 listopada na żywo. Zapis znajdziecie tutaj:

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Rewelacyjny sposób prowadzenia pozwala na skuteczne zrozumienie każdego omawianego zagadnienia, co ważne każdy kurs rozpoczyna się od podstaw więc mimo braku znajomości wstępnych zagadnień każdy jest w stanie skorzystać w 100%, jak dla mnie świetna sprawa i polecam serdecznie.

Mateusz Andrzejewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. pisze:

  Dzień dobry, w kursie Funkcje w lekcji ostatniej na poziomie podstawowym (zadania maturalne) w zadaniu 23 punktem przecięcia z osią OX (miejscem zerowym) nie może być punkt x = -2, ponieważ nie należy on do dziedziny D = (-1,3)

   

  Szymon

 2. Joanna Grochowska pisze:

  Dzień dobry, w kursie Funkcje w lekcji ostatniej na poziomie podstawowym (zadania maturalne) w zadaniu 23 punktem przecięcia z osią OX (miejscem zerowym) nie może być punkt x = -2, ponieważ nie należy on do dziedziny D = (-1,3)

  Szymon

   

  Panie Szymonie, przepraszamy najmocniej za błąd.

  Tak, ma Pan rację, w pierwotnej lekcji filmu (Lekcja 6P, zadanie 23) była nieprawidłowa odpowiedź. Ania poprawiła nagranie jakiś czas temu, ale dopiero niedawno podmieniliśmy na stronie i w Kursach do pobrania filmik na poprawiony… Przepraszamy najmocniej za opóźnienie.

  Prawidłowa odpowiedź: 2 NIE należy do dziedziny, stąd brak punktów przecięcia z osią OX.