blog

Kurs Statystyki już w sprzedaży (+VIDEO)

Krystian Karczyński

Pudełko Kursu StatystykiMiło mi wszystkich zaprosić do mojego nowego Kursu:

Kurs Statystyki

Kurs zawiera łącznie około 10 godzin nagrań video, na których tłumaczę i pokazuję jak rozwiązywać zadania z zakresu statystyki.

Do nagrań dołączonych jest 70 pytań testowych sprawdzających wiedzę, blisko 110 zadań praktycznych, a także wzory i tablice potrzebne do rozwiązywania zadań ze statystyki, przygotowane do wydrukowania.

Jak zawsze dla drogich czytających mojego bloga przygotowałem mały rabacik.

Wystarczy, że do 11 stycznia w koszyku zamówienia wpiszecie kod rabatowy:

PROFESOR

a otrzymacie rabat 10% na zakup dowolnych moich Kursów w dowolnej ilości. Ten rabat kumuluje się razem z innymi rabatami za ilość Kursów w jednym zamówieniu!

Uwaga: promocja jest ważna tylko do 11 stycznia!!!

Na koniec dołączam jeszcze jeden fragment demonstracyjny Kursu, o teście niezależności chi-kwadrat:

 

 

Powodzenia ze statystyką i udanej nauki!

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Kurs z pewnością godny polecenia, po obejrzeniu kilku kursów stwierdzam, że zostanę z eTrapezem na dłużej! Wszystko wytłumaczone w sposób prosty, zadania domowe zoptymalizowane w taki sposób, że zaczynamy od zadań podstawowych a kończymy na tych trudniejszych.

Konrad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

 1. Student pisze:

  Witam, czy można się spodziewać w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy jeszcze jakiegoś kursu z matematyki? Mnie \interesuje głównie probabilistyka – na mojej uczelni jest z tym duży problem…:)

  1. Krystian Karczyński pisze:

   Witam, nie, na pewno w tym czasie nie powstanie żaden nowy Kurs, ale akurat probabilistykę to już mam, zapraszam:

   https://etrapez.pl/wybor-kursu/kurs-prawdopodobienstwo/

 2. Klaudia pisze:

  Witam, wykupilam kurs statystyki, bo bylam bardzo zadowolona z wczesniejszych zakupow. Jednak jakos dziwnie mi sie zainstalowal program (nie jestem mistrzem obslugi komputera) i wszedzie gdzie sa jakies wazne przyciski typu „Zadanie domowe” „Rozwiazania” itd mam napis „main menu”. Czy ktos wie jak to naprawic? Wszystko inne dziala, po prostu jest to troche denerwujace (w poprzednich programach nic takiego nie bylo). Poza tym zabralam sie za kurs i poleglam juz na pierwszym zadaniu domowym.. W czesci drugiej, w zadaniach podpunkt b) H wychodzi mi uparcie 2,31 zamiast 1,96 i rowniez nie wiem dlaczego…

 3. Krzysztof pisze:

  Ja z kolei znalazłem pomoc ze statystyki niesczęsnej na forum statystycznym http://www.statystycy.pl
  Czekałem długo na odpowiedź niestety i nie rozwiązali do końca zadania ale warto…