fbpx
blog

Matura Rozszerzona część 1 – NOWY KURS eTrapez do Szkół Średnich!!!

Anna Zalewska

Absolwentka matematyki na Politechnice Śląskiej.
Korepetytor z 12-letnim doświadczeniem. Trener i wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Certyfikowany nauczyciel MathRiders.
Mieszka w Chorzowie. Jest ratownikiem wodnym i członkiem Zarządu Oddziału Miejskiego WOPR. Lubi piec ciasta, ciasteczka, torty i przygotowywać różne słodkości.


 

Z okazji Święta Niepodległości niezmiernie miło mi ogłosić, że stworzyliśmy kolejny Kurs eTrapez dla uczniów szkół średnich: Kurs Matura Rozszerzona Część 1.

Jest to Kurs typowo z zadaniami maturalnymi i przygotowany pod maturę z matematyki w zakresie tym razem ROZSZERZONYM.

Każda lekcja zawiera zadania testowe, kodowane oraz otwarte. Dodatkowo otrzymujesz porcję zadań “na rozgrzewkę”, jako małe przypomnienie materiału.

Autorka Kursu to Anna Zalewska , korepetytorka z 12 letnim doświadczeniem i wykładowca na Uniwersytecie Śląskim Maturzystów. 

Jak w każdym Kursie, tak i w tym, tłumaczone jest wszystko:

  • prostym językiem “jak do kolegi”
  • powoli
  • od podstaw
  • na wielu przykładach i przypadkach

Kurs zawiera ponad 15 godzin nagrań video, 80 zadań domowych zamkniętych (w tym kodowanych) i 80 otwartych. Dotyczy tematów: liczby rzeczywiste, wyrażenia algebraiczne, równania i nierówności oraz rachunek prawdopodobieństwa i statystyka.

Nasze Kursy cieszą się ogromną popularnością wśród studentów w całej Polsce, jesteśmy pewni, że spodobają się także uczniom szkół średnich, w szczególności maturzystom.

Kurs Matura Rozszerzona Część 1 można nabyć:

Serdecznie zapraszamy! 😉

Bestsellery

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Mechanika - Kinematyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Macierze

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.