fbpx
blog

Logika już dostępna na Akademii eTrapez

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Pudełko Kurs Matematyki DyskretnejDzisiaj skończyłem pracę nad drugą częścią mojego nowego Kursu Matematyki Dyskretnej, poświęconą logice:

Część II Kursu Matematyki Dyskretnej – Logika

Całość zawarłem w 5 Lekcjach, od podstawowych spójników i tabelek logicznych, przez tautologię, a kończąc na schematach wnioskowania.

Materiały video mają prawie 6 godzin, jak zawsze setki przykładów w zadaniach domowych, a także potrzebne wzory.

Pierwsza Lekcja z tej części (czyli Lekcja 8 z całego Kursu) jest już dostępna za darmo, wystarczy zarejestrować swoje konto na Akademii eTrapez:

Lekcja 8 – Wprowadzenie do logiki

Tutaj załączam jeszcze fragment, dotyczący tworzenia tabelek logicznych:

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich!

P.S.

Ruszam teraz z relacjami, ale tą część skończę na pewno dopiero w 2015. Może w grudniu uda się jeszcze udostępnić na Akademii jedną, czy dwie Lekcje.

Przypominam, że Kurs Matematyki Dyskretnej nie jest i w ogóle nie będzie w sprzedaży na “starych” zasadach, zamiast tego kolejne Lekcje dodaję do Akademii eTrapez na bieżąco. Więcej informacji o abonencie Akademii znajdziecie tutaj:

Abonament Akademii eTrapez

Kiedy skończę z całością? Jak to było do przewidzenia, mam spore opóźnienie i termin “zima 2014/2015” jest już nierealny. W 2015 roku, jeśli wszystko się uda, tyle mogę na dzisiaj powiedzieć.

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Nigdy nie spotkałem się z tak łopatologicznym (i skutecznym) tłumaczeniem Królowy Nauk. Nie jeden z moich towarzyszy niedoli na polibudzie chwalił te kursy (każdy, który z nich skorzystał). Nie jeden uważa, że za ects powinno się Panu Krystianowi postawić pomnik na kampusie. Kursy ogląda się z wielką przyjemnością gdyż po kilku porażkach nauki z pomocą dydaktyczną z ćwiczeń i wykładów człowiek tracił wiarę w siebie. Jednak po każdej minucie z e-trapezem odzyskuje się wiarę w siebie gdyż wszystko staje się jasne. Polecam!

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

  1. Mariusz pisze:

    Przyznam kurs godny polecenia. Widać, że autor, który go stworzył ma dużą wiedzę z tej tematyki.