blog

Black Friday + Cyber Monday w jednym po raz drugi! U nas aż 4 dni wielkich obniżek cen! Rabat -25% NA WSZYSTKO!

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka koło Szczecina. Lubi spacery po lesie, plażowanie i piłkę nożną.


Słynne Black Friday oraz Cyber Monday także u nas! Jedyny taki moment w roku – nie przegap okazji, by zakupić bestsellerowe kursy w niższej cenie. 🙂

Łączymy oba wyprzedażowe dni wraz z weekendem, co daje aż CZTERY dni (29. listopada – 2. grudnia) wielkiej obniżki cen NA WSZYSTKIE nasze produkty! Dla wszystkich! 🙂

Wystarczy przy zamówieniu wpisać kod rabatowy:

CZARNYTRAPEZ

Można go użyć podczas zamówienia dowolnego produktu.

Uprawnia do zniżki 25% na dowolny zakup.

Jest ważny do poniedziałku 2. grudnia włącznie.

Dzięki temu zapłacisz:

Na lepszą okazję nie trafisz 😀

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Zakupiłem cały pakiet kursów mimo, że już dobijam do wieku emerytalnego i jestem po studiach technicznych. Nie znaczy to jednak , że zainteresowanie matematyką osłabło. Wręcz przeciwnie! Jestem w trakcie ich „konsumowania”. Mogę stwierdzić jedno – to co robicie jest fantastyczne. Pomoc dla wszystkich, czy to uczniów szkół ponadpodstawowych czy też dla studentów. To nie są pieniądze wyrzucone w błoto!

Aleksander M.

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.