blog

Granica ciągu z wzorem na liczbę e (VIDEO)

Krystian

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka koło Szczecina. Lubi spacery po lesie, plażowanie i piłkę nożną.


Styczeń to intensywny czas nauki dla wszystkich studentów. Osobom uczącym się aktualnie granic, polecam fragment mojego Kursu Granice, pochodzący dokładnie z lekcji 3 – granice z wzorem na e. W tym filmiku pokazuję na dwóch przykładach jak rozwiązać nieco bardziej skomplikowane przypadki granic z wykorzystaniem wzoru na liczbę e. https://www.youtube.com/watch?v=__l7eDjfHdA Cały Kurs Granice zawiera 8 lekcji i prawie 6 godzin nagrań video. ►Kurs Granice: http://etrapez.pl/produkt/kurs-granice/ Na Kurs Granic składają się Lekcje:

  • Lekcja 1 – Wprowadzenie do granic ciągów. Wyciąganie przed nawias największej potęgi.
  • Lekcja 2 – Mnożenie przez sprzężenie
  • Lekcja 3 – Granice z wzorem na liczbę e
  • Lekcja 4 – Twierdzenie o trzech ciągach. Sumy ciągu arytmetycznego i geometrycznego.
  • Lekcja 5 – Proste granice funkcji. Powtórzenie metod z granic ciągów.
  • Lekcja 6 – Rozkład na czynniki
  • Lekcja 7 – Wzory na granice
  • Lekcja 8 – Granice jednostronne funkcji. Ciągłość funkcji.

Każda Lekcja składa się z materiału video i zadania domowego. Zapraszam! 🙂

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Nigdy nie byłem dobry z matmy a wybrałem się na studia inżynierskie, teraz zaczynam wszystko rozumieć. Jednak nauczyciel ma znaczenie!

Paweł

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.