DODAJ SOBIE SKRZYDEŁ NA SESJI - ZGARNIJ DWUPAK REDBULLA!
Razem z każdym zakupem Kursów studenckich otrzymujesz kod na odbiór darmowych Red Bulli.

blog

Wzory do działań na wektorach bez układu współrzędnych

Krystian Karczyński

W tej chwili pracuję nad Kursem Geometrii Analitycznej, planuję go ukończyć przed 24.12.2010 (data nieprzypadkowa). Podrzucam pierwszą z „kartek ze wzorami”, które dołączone będą do Kursu. Znajdziecie na niej wzory potrzebne do działań na wektorach BEZ wyrażania ich przy pomocy współrzędnych liczbowych w układzie współrzędnych, ale wyrażanych za pomocą innych wektorów.

Wzory przydadzą się głównie (wyłącznie?) studentom Politechnik i uczelni technicznych.

Działania na wektorach cz1 (format PDF)

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Jestem zadowolony z kursu. Logika zaliczona. Do łba przez prawie miesiąc nic nie nie wchodziło a tu raptem w trakcie kursu doznałem olśnienia. Dodam, iż dokonałem jego zakupu dwa dni przed ogłoszeniem wyroku i to wystarczyło, aby go odroczyć – mam nadzieję, że na zawsze. Teraz studiuję pozostałe kursy i patrzę jasno w przyszłość. Polecam go każdemu a w szczególności tym koleżankom i kolegom, którzy uważają, że wszystko jest stracone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Ola pisze:

    Chce Panu bardzo podziękować za kursy. Wiedza wchodzi do głowy błyskawicznie, nie trzeba marnować czasu na wertowanie książek i szukaniu mądrzejszego kolegi, tylko wystarczy ETRAPEZ !

  2. kacper pisze:

    Podpisuję się pod komentarzem koleżanki rękami i nogami. Oby rzeczywiście udało się Panu skończyć go wcześniej, bo bez niego krąży wokół mnie widmo. Widmo koła poprawkowego.

  3. Piotr pisze:

    Mam nadzieje ze uda sie Panu skonczyc wczesniej bo te wektory to jakas czarna magia te wszystkie macierze liczby zespolone da sie przezyc a tych strzałek to nijak nie moge pojac:)