blog

Kartka ze wzorami do wektorów w układzie współrzędnych i świąteczne życzenia

Krystian Karczyński

Witam i składam świąteczne życzenia wszystkim zaglądającym na mojego bloga 🙂

Jako skromny prezencik załączam kartki z działaniami na wektorach w układzie współrzędnych (poprzednio była też na wektory, ale bez układu):

Wektory w układzie współrzędnych

Bardzo mi też przykro – zwłaszcza przy takiej okazji – powiadomić, że Kurs Geometrii Analitycznej dostępny będzie w sprzedaży najwcześniej w połowie stycznia, wyznaczonego terminu 24.12.2010 nie udało mi się dotrzymać…

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Śmieszne pieniądze za porządny kurs, a wielu wykładowców tłumaczy bez pasji i nawet na konsultacjach im się nie chce dodatkowo tłumaczyć, a tutaj mogę kilka razy tego samego słuchać jak potrzebuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

 1. Grzesiek pisze:

  Mi też bardzo przykro bo mam kolokwium w pierwszym tygodniu po świętach 🙁

 2. Robert pisze:

  Mi sie ta czesc matematyki konczy z koncem stycznia(wtedy mam egzamin) i byłoby wspaniale gdyby kurs sie pojawił w połowie stycznia. Wtedy bym zdązył
  A co do reszty kursow – pokłony za nie 🙂

 3. Kornel pisze:

  uuu ja mam podobna sytuacje, w polowie stycznie jakby byl kurs to bylbym spokojny przed zaliczeniem 😀 Reszta kursow=kolosy spokojnie zaliczone 🙂

 4. Natalia pisze:

  co z kursem? w czwartek musze zdac kolokwium zeby mnie dopuszczono do sesji 😀 jest jakas szansa, ze do srody bedzie gotowy?

 5. Michał pisze:

  Niepoważna firma, niepoważni ludzie! Kurs mial byc pod koniec grudnia, potem w polowie stycznia, juz prawie luty i nic! Ceny kursow podnosza a o jakości zapomnieli. Nie odpisuja na miale – poprostu calkowity brak profeslonalizmu! I jeszcze te porownanie klientow do osłów przy wpisywaniu sie do newslettera poprostu genialne :/ – brawo dla was. Mam nadzieje ze niedlugo pojawi sie jakas alternatywa!

 6. Asia pisze:

  Dzień dobry,
  Właśnie przerobiłam lekcje z kursu „Geometria analityczna”. Oczywiście wszystko, co się tam znalazło było wyłożone jasno, czytelnie i zrozumiale. Zabrakło mi jednak równań prostych i płaszczyzn(np. równanie parametryczne płaszczyzny).

  1. Krystian Karczyński pisze:

   Witam, dzięki! Równania płaszczyzn są na Lekcji 3, a prostych na Lekcji 4 ? Chociaż parametrycznych płaszczyzny nie ma, to prawda…