fbpx
blog

Kartka ze wzorami do wektorów w układzie współrzędnych i świąteczne życzenia

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Witam i składam świąteczne życzenia wszystkim zaglądającym na mojego bloga 🙂

Jako skromny prezencik załączam kartki z działaniami na wektorach w układzie współrzędnych (poprzednio była też na wektory, ale bez układu):

Wektory w układzie współrzędnych

Bardzo mi też przykro – zwłaszcza przy takiej okazji – powiadomić, że Kurs Geometrii Analitycznej dostępny będzie w sprzedaży najwcześniej w połowie stycznia, wyznaczonego terminu 24.12.2010 nie udało mi się dotrzymać…

Bestsellery

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Równania Różniczkowe

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Ekonometria

Studia / Autor: mgr Joanna Grochowska

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.


 1. Asia pisze:

  Dzień dobry,
  Właśnie przerobiłam lekcje z kursu “Geometria analityczna”. Oczywiście wszystko, co się tam znalazło było wyłożone jasno, czytelnie i zrozumiale. Zabrakło mi jednak równań prostych i płaszczyzn(np. równanie parametryczne płaszczyzny).

  1. Krystian Karczyński pisze:

   Witam, dzięki! Równania płaszczyzn są na Lekcji 3, a prostych na Lekcji 4 ? Chociaż parametrycznych płaszczyzny nie ma, to prawda…

 2. Michał pisze:

  Niepoważna firma, niepoważni ludzie! Kurs mial byc pod koniec grudnia, potem w polowie stycznia, juz prawie luty i nic! Ceny kursow podnosza a o jakości zapomnieli. Nie odpisuja na miale – poprostu calkowity brak profeslonalizmu! I jeszcze te porownanie klien\tow do osłów przy wpisywaniu sie do newslettera poprostu genialne :/ – brawo dla was. Mam nadzieje ze niedlugo pojawi sie jakas alternatywa!

 3. Natalia pisze:

  co z kursem? w czwartek musze zdac kolokwium zeby mnie dopuszczono do sesji 😀 jest jakas szansa, ze do srody bedzie gotowy?

 4. Kornel pisze:

  uuu ja mam podobna sytuacje, w polowie stycznie jakby byl kurs to bylbym spokojny przed zaliczeniem 😀 Reszta kursow=kolosy spokojnie zaliczone 🙂

 5. Robert pisze:

  Mi sie ta czesc matematyki konczy z koncem stycznia(wtedy mam egzamin) i byłoby wspaniale gdyby kurs sie pojawił w połowie stycznia. Wtedy bym zdązył
  A co do reszty kursow – pokłony za nie 🙂

 6. Grzesiek pisze:

  Mi też bardzo przykro bo mam kolokwium w pierwszym tygodniu po świętach 🙁