fbpx
blog

Nowy cennik i nowe paczki Kursów na rok 2019/20

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Witam wszystkich naszych uczniów i sympatyków 🙂

Za nami kolejny rok szkolny, zaczynamy następny. Nasze Kursy eTrapez już od ponad 10 lat są z Wami w Internecie i pomagają uporać się matematyką na studiach i w szkole średniej.

Jedynymi zmianami cen w tym roku będą ceny “paczek”, czyli kilku Kursów sprzedawanych razem oraz Abonamentu Akademii eTrapez.

Nowy cennik w skrócie wyglądać będzie tak:

Oznacza to nieznaczną podwyżkę cen na Abonament i Paczkę Wszystkich Kursów eTrapez.

Skąd ta podwyżka?

Kiedy zaczynaliśmy sprzedawać paczkę Wszystkich Kursów, było w niej tylko 13 Kursów, teraz ta liczba zwiększyła się do aż 22… A będzie ich nawet więcej 🙂

Przypomnę jeszcze na koniec, że kupując Abonament, otrzymujesz też paczkę Wszystkich Kursów. Czyli drugi z tych produktów zawiera się w pierwszym.

Udanych, wykorzystanych na 100% wakacji i do zobaczenia na jesień!


Zdjęcie Krystiana Karczyńskiego

Krystian Karczyński

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Śmieszne pieniądze za porządny kurs, a wielu wykładowców tłumaczy bez pasji i nawet na konsultacjach im się nie chce dodatkowo tłumaczyć, a tutaj mogę kilka razy tego samego słuchać jak potrzebuje.

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.