fbpx
blog

Nowy cennik i nowe paczki Kursów na rok 2019/20

Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.


Witam wszystkich naszych uczniów i sympatyków 🙂

Za nami kolejny rok szkolny, zaczynamy następny. Nasze Kursy eTrapez już od ponad 10 lat są z Wami w Internecie i pomagają uporać się matematyką na studiach i w szkole średniej.

Jedynymi zmianami cen w tym roku będą ceny “paczek”, czyli kilku Kursów sprzedawanych razem oraz Abonamentu Akademii eTrapez.

Nowy cennik w skrócie wyglądać będzie tak:

Oznacza to nieznaczną podwyżkę cen na Abonament i Paczkę Wszystkich Kursów eTrapez.

Skąd ta podwyżka?

Kiedy zaczynaliśmy sprzedawać paczkę Wszystkich Kursów, było w niej tylko 13 Kursów, teraz ta liczba zwiększyła się do aż 22… A będzie ich nawet więcej 🙂

Przypomnę jeszcze na koniec, że kupując Abonament, otrzymujesz też paczkę Wszystkich Kursów. Czyli drugi z tych produktów zawiera się w pierwszym.

Udanych, wykorzystanych na 100% wakacji i do zobaczenia na jesień!


Zdjęcie Krystiana Karczyńskiego

Krystian Karczyński

Bestsellery

Kurs Statystyka

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Całki Nieoznaczone

Studia / Autor: mgr Krystian Karczyński

39,00 

Kurs Ekonometria

Studia / Autor: mgr Joanna Grochowska

39,00 

Kurs Mechanika - Statyka

Studia / Autor: mgr inż. Adam Kasprzak

39,00 

Zobacz wszystkie Kursy eTrapez

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.