blog

Pierwsza Lekcja mojego nowego Kursu Matematyki Dyskretnej już dostępna na Akademii eTrapez

Krystian

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Magister matematyki Politechniki Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Mieszka koło Szczecina. Lubi spacery po lesie, plażowanie i piłkę nożną.


Pudełko Kurs Matematyki Dyskretnej

Miło mi ogłosić, że powstała już pierwsza Lekcja mojego nowego Kursu.

Jakiś czas temu na Facebooku zrobiłem małą ankietę i zapytałem w niej studentów, jaki Kurs chcieli by zobaczyć jako następny. Wzięło udział kilka tysięcy ludzi. Padło na Matematykę Dyskretną.

Pierwszą Lekcję (około 1,5 godziny video, kilkadziesiąt rozwiązanych przykładów, zadanie domowe z rozwiązaniami) już podpiąłem do mojej Akademii tutaj:

Lekcja 1 – Wprowadzenie do zbiorów. Podstawowe pojęcia.

Poświęcona ona jest wprowadzeniom do zbiorów, a także do języków formalnych. Myślę, że przydać się może także uczniom szkoły średniej – jeśli zbiory jeszcze ocalały w jej programie (nie jestem niestety na bieżąco).

Poniżej fragment nowej Lekcji:

Życzę wszystkim udanych wakacji!

Krystian

P.S.

Z uwag technicznych:

Lekcja dostępna jest tylko dla abonamentów Akademii eTrapez. Nowy Kurs będę tworzył stopniowo wyłącznie na mojej powstałej przed wakacjami Akademii eTrapez, nie powstanie nowy Kurs “na starych zasadach”.

Planowany koniec prac nad całością to zima 2014/15. Trzymajcie kciuki!

Jedna z wielu opinii o naszych Kursach...

Szczerze powiedziawszy nie żałuję dokonanego wyboru. Przy pomocy tych kursów nie ma zagadnień, których nie dałoby się zrozumieć, ponieważ wszystko jest świetnie tłumaczone, a potem materiał można przećwiczyć na zadaniach i kończąc dany kurs ma się pewność, że ma się wszystko opanowane na 100%. Reasumując jak najbardziej polecam kursy Etrapeza

Szukasz korepetycji z matematyki na poziomie studiów lub szkoły średniej? A może potrzebujesz kursu, który przygotuje Cię do matury?

Jesteśmy ekipą eTrapez. Uczymy matematyki w sposób jasny, prosty i bardzo dokładny - trafimy nawet do najbardziej opornego na wiedzę.

Stworzyliśmy tłumaczone zrozumiałym językiem Kursy video do pobrania na komputer, tablet czy telefon. Włączasz nagranie, oglądasz i słuchasz, jak na korepetycjach. O dowolnej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz będzie dostępny publicznie na naszej stronie razem z powyższym podpisem. Adres email nie będzie dostępny publicznie. Komentarz możesz zmienić, lub usunąć w każdej chwili. Dane osobowe zawarte w komentarzu i podpisie traktujemy zgodnie z naszą polityką prywatności.

 1. Kamil pisze:

  Czy wiadomo już ile będzie łącznie lekcji?

  1. Krystian Karczyński pisze:

   Nie wiadomo, ale wyjdzie pewno spokojnie 50, albo więcej…

 2. Mike pisze:

  Witam, jest jakas przyblizona data umieszczenia calosci kursu z matematyki dyskretnej?

  1. Krystian Karczyński pisze:

   Witam, zima 2014/2015.